گلهــای آسمـانی

آموزش مسایل تربیتی , دینی و آداب معاشرت به کودکان با ارائه الگوهای مناسب بصورت انیمیشن

اطلاعیه فروشگاه

... به فروشگاه گلهای آسمانی خوش آمدید ... لذت خرید اینترنتی تـا 70 درصد تخفيـف ویــژه را فقط تا پایان هفته تجربه کنید. دوست خوبم: کلیه محصولات این فروشگاه بر حسب مورد دارای مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح بوده و با پیشتیبانی موثر و گارانتی بازگشت 100درصدی وجه (در صورت عدم رضایت شما) ارائه می شود. آرامش شما در خرید ، امنیت در پرداخت و اطمینان به ما از افتخارات مـا می باشد

صاحب امتیاز و مدیر فروشگاه: اسماعیل رهبری

"فایل سل" به گزارش هایی که از سوی افراد مبنی برنقض حقوق مالکیت معنوی یا دسترسی غیرمجاز به داده های رایانه ای به کارگزار تعیین شده‌ی حقوق مالکیت معنوی ارائه می‌شود، به سرعت رسیدگی می‌کند.
اگر صاحب حقوق مالکیت معنوی هستید یا برای حقوق مالکیت معنوی وکالت دارید، لطفا موارد نقض حقوق مالکیت معنوی را که از طریق وب سایت صورت می‌گیرند به کارگزار تعیین شده حقوق مالکیت معنوی "فایل سل" گزارش دهید.

درباره ما

وب سايت و کانال رسمي گلهاي آسماني با هدف ارائه مطالب متنوع و مفيد در موضوعات مرتبط با سلامت ، تربيت ، آموزش و رشد فکري کودکان - معرفي و تامين انواع محتواي ديجيتالي مورد نياز کودکان از جمله انواع کتاب الکترونيک ، فيلم و کليپ هاي آموزشي ، بازي هاي آموزشي و محتواي تلفن همراه ايجاد شد و هم اينک مي توانيد از طريق لينک زير به ما بپيونديد.

http://emohtava.com

http://telegram.me/goolha

امیدواریم با تلاش بی دریغ امروزمان فردایی مطمئن و توام با سلامت و سعادت برای فرزندان عزیزتان رقم زده و خدمات مثبت و اثربخشي ارائه نماييم.