گلهــای آسمـانی

آموزش مسایل تربیتی , دینی و آداب معاشرت به کودکان با ارائه الگوهای مناسب بصورت انیمیشن

اطلاعیه فروشگاه

... به فروشگاه گلهای آسمانی خوش آمدید ... لذت خرید اینترنتی تـا 70 درصد تخفيـف ویــژه را فقط تا پایان هفته تجربه کنید. دوست خوبم: کلیه محصولات این فروشگاه بر حسب مورد دارای مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح بوده و با پیشتیبانی موثر و گارانتی بازگشت 100درصدی وجه (در صورت عدم رضایت شما) ارائه می شود. آرامش شما در خرید ، امنیت در پرداخت و اطمینان به ما از افتخارات مـا می باشد

داستان های آموزنده بصورت انیمیشن

داستان های آموزنده بصورت انیمیشن

*** توصیه می کنیم حتما از محتوای این فایل ارزشمند که فقط در این سایت ارائه می شود استفاده بفرمایید***

دوست خوبم سلام :

بنا به سفارش زیاد هموطنان عزیزمون مبنی بر تهیه داستان های آموزنده برای کودکان ، ما در اینجا هشت داستان بسیار آموزنده در زمینه های مختلف رو گردآوری کردیم تا فرزندان دلبند شما از اونها استفاده کنند و لذت ببرند.

مادروالدین گرامی : ما این فایل آموزشی رو با استفاده از شیوه های نوین تصویرگری و با مشاوره از کارشناسان علوم دینی ، اجتماعی و روانشناسان در حوزه کودک و با تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طراحی و تولید کرده ایم.

ما در روند تولید این برنامه تمام سعی مونو کردیم تا از اِلمانها و تصاویر جذاب با رنگ های شاد و مورد توجه کودکان عزیزمون استفاده کنیم تا از این طریق کیفیت بصری محتوای رو هم بالا ببریم تا گل های آسمانی شما از دیدن این برنامه خسته نشن و باعث دل زدگی شون نشه.

همچنین برای ارتباط بیشتر برنامه با فرزندان دلبندتان ، ما از اِلمانهای کودکانه و صداهای آشنا برای کودکان استفاده کردیم که باعث تعامل بیشتر کودکان با این مجموعه داستانی شده است.

دوست خوبم : عشق و علاقه من و همکارانم به کودکان و به کارگیری از موارد فوق باعث شده تا به لطف خدا استقبال خوبی از این محتوای آموزشی بشه و به همین خاطر ما مبلغ بسیار کمی برای دانلود این محتوای ارزشمند در نظر گرفتیم و امیدواریم روزی بتوانیم این آموزش رو به رایگان تقدیم حضور پر مهر هموطنان عزیزمون کنیم.

محتوای این فایل شامل: 

دو برادر مهربان

در زمانهای قدیم (زمان زندگی امام حسن ع و امام حسین ع )پیرمردی زندگی می کرد. این پیرمرد یه روز مشغول وضو گرفتن بود که امام حسن و امام حسین (علیهما السلام) ایشون رودیدن اون موقع امام حسن و امام حسین(علیهما السلام)  هنوز خردسال بودند، با دیدن پیرمرد متوجه شدن که او وضوش اشتباه می گیره. با هم فکر کردن طوری به اون پیرمرد وضو گرفتن رو یاد بدهند که ناراحت نشه. به همین خاطر به کنار آب رفتن و مشغول وضو گرفتن شدن....

 

امام صادق (ع) و نماز

هنگامی که امام صادق به نماز می ایستاد رنگ از رخسار مبارکشون می پرید گاهی قرمز می شدن و گاهی زرد. گویا امام با کسی که در مقابلشون ایستاده بود سخن می گفتن و مناجات می کردن.

امام صادق (ع) جز بر روی تربت امام حسین (ع) به خاک دیگری سجده نمی کرد. روزی اول حضرت در حال نماز به زمین افتاد و از هوش رفت. از ایشون، سبب رو پرسیدن: فرمود: آیه ای را مکرر تکرار کردم که ناگاه آن را از زبان گوینده اش یعنی خداوند شنیدم......

 

فقیر و ثروتمند

داستان برای کودکان

یه روز رسول اکرم (ص) بین یاراشون خود نشسته بودن. مرد فقیری وارد شد. مرد جای خالی ای پیدا کرد و نشست. زیرا طبق سنّتِ اسلامی، هر کسی در هر مقامی که هست، وقتی به مجلسی می ره، باید هر جا که خالی بود، بنشینه.

مرد فقیر کنار مرد ثروتمندی نشسته بود. مرد ثروتمند، با دیدن او لباسهای خود را جمع و جور کرد و خودش را کنار کشید.

حضرت  رسول اکرم (ص) که این کارِ مرد ثروتمند رو دیدن، فرمودن: «ترسیدی که چیزی از فقر او به تو بچسبد؟»

مرد گفت:..........

 

حق مادر

 

زکریّا، پسر یه مسیحی بود که دین اسلام رو قبول کرده بود. اما خانواده او مسیحی مونده بودند. زمان حج رسید، زکریا از شهر کوفه بیرون اومد به مدینه و به حضور امام صادق (ع) رفت. سپس ماجرای مسلمان شد نشو خود را تعریف کرد. امام فرمود: «چه چیزی نظر تو رو به اسلام جلب کرد؟»

زکریا گفت: «سخن خدا در قرآن مرا جلب کرد. زمانی که خداوند در قرآن می فرماید (ای پیغمبر تو نمی دانستی کتاب چیست و نمی دانستی که ایمان چیست؟ ما این قرآن را به تو وحی کردیم و نوری قرار دادیم و با این نور، هر که را بخواهیم راهنمایی می کنیم.» آیا این آیه ها دربارۀ من هم درست است؟»

امام فرمود: «درست است. خدا تو رو هدایت کرده است.» بعد امام سه بار فرمودن: «خدایا خودت او را راهنما باش.» امام از او پرسیدن: «اکنون هر پرسشی داری بگو.» جوان گفت: خانوادۀ من، مسیحی هستن و مادرم نابینا ست. من با اونا غذا می خورم و زندگی می کنم. تکلیف من چیه؟» امام فرمود: «زندگی تو با اونا اشکالی نداره» سپس فرمود: «از مادر خود مواظبت کن تا زمانی که زنده است و به او نیکی کن........

 

شتر فراری

یکی بود یکی نبود. در زمانهای خیلی قدیم یک روز پیامبر بزرگ ما به سفر رفته بودن. در طول سفر ناگهان شتری رو دیدن که دوان دوان از راه دور به سمتشون پیامبر اکرم(ص) می یاد، وقتی نزدیک پیامبر اکرم رسید جلوی پای ایشان به زمین نشست. بچه های گُلم، از آن جا که پیامبر(ص) می توانستن با حیوانات صحبت کنن به شتر گفتن چه شده؟ مگر تو صاحب نداری؟ شتر اشاره به پشت سرش کرد. پیامبر اکرم(ص) دیدن یه مردی داره به طرف ایشون می یاد که گمان بردند صاحب شتر است. شتر در حالی که خیلی ترسیده بود گفت: ای فرستاده خدا کمکم کنید او می خواد منو آزار بده. در همان لحظه صاحب شتر در حالی که نفس نفس می زد کنار شتر رسید. پیامبر گرامی ما به او گفتن: ای مرد چرا شترت رو آزار می دی؟ مرد گفت؟ یا رسول الله من این شتر روخریدم که برای من کار کنه ولی او از من اطاعت نمی کنه و همیشه فرار می کنه. پیامبر به شتر گفت: آخه چرا اطاعت صاحبتو نمی کنی؟ شتر آهی کشید و گفت:...........

 

سرزنش استاد

سیّد جواد آملی، یکی از دانشمندان بزرگ زمان خودش بود. یک شب مشغول خوردن شام بود. که کسی درِ خونش  رو  زد. سید جواد در رو که باز کرد پیشخدمت استاد خود، سید مهدی بحرالعلوم رو دید. پیشخدمت گفت: «استاد، شما روخواسته.

 شام، جلوی ایشان است اما غذا نمی خورن تا شما بروید.» سیّد جواد، بدون اونکه غذای خودشو تموم کنه، به خونه سیّد بحرالعلوم رفت.

وقتی چشم استاد به سیّد جواد افتاد با خشم فریاد زد: «سیّد جواد، از خدا نمی ترسی؟ از خدا شرم نداری؟» سیّد جواد با تعجّب پرسید: «ممکنه بفرمایید چه کار بدی کردم؟» استاد گفت:....

 

تیراندازی امام باقر (ع)

 روزی روزگاری پادشاهی مغرور، در یکی از سرزمینهای گرم و سوزان عرب حکمرانی می کرد و به جای رسیدگی به کار  مردم به خوشگذرانی در کاخ خودش مشغول بود. این پادشاه یکی از دشمنان امام باقر (ع) بود و همیشه به دنبال راهی بود که شأن و منزلت امام باقر (ع) را در نزد مردم کم کنه . در یکی از همین روزا امام (ع) را به کاخ خودش دعوت می کنه. او با این فکر که امام باقر (ع) تیراندازی بلد نیست، امام رو مجبور به تیراندازی.............

 

احترام به پدر و مادر

 

یه روزی که پیامبر اکرم (ص) به همراه اهل منزل خود مشغول انجام امور روزمره بودن، خواهر رضاعی رسول خدا (ص) برای دیدن برادرشون به منزل پیامبر (ص) اومدن. آن زن با دیدن پیامبر عرض کرد سلام علیکم.

پیامبر (ص) جواب داد: علیکم السلام و رحمه الله، خوش آمدید.

آنگاه پیامبر (ص) عبایش را بر روی زمین پهن کرد، و  گفت: بفرمایید اینجا بنشینید.

پیامبر (ص) برای خواهرشون خرما آوردن و از احوال خونوادشون جویا شدن. خواهر رضاعی ایشان تشکر کرد و گفت: خدا را شکر همه خوبند و سلام رسوندن.

پیامبر (ص) پرسید: آیا به چیزی احتیاج داری تا براتون مهیا کنم؟

خواهر جواب داد: خیلی ممنون، من فقط به زیارت شما اومدم.............

 

********************************

کیفیت این فایل بسیار بالا در نظر گرفته شده به طوریکه می توانید به راحتی فایل رو به فلش مموری کپی کنید و به تلویزیون های ال سی دی یا ال ای دی در هر ابعاد و اندازه ای که باشد وصل نمایید و از محتویات آن استفاده کنید.

آموزش اذان,آموزش نماز خواندن,آموزش وضو گرفتن به صورت شعر و انیمیشن,

همچنین می تونید فلش مموری رو به دستگاه ستاب باکس تون متصل کنید و تو تلویزیون های قدیمی تر هم مشاهده کنید. 

آموزش اذان,آموزش نماز خواندن,آموزش وضو گرفتن به صورت شعر و انیمیشن,

اما موضوع به همین جا ختم نمیشه این فایل در انواع تبلت و تلفن های هوشمند هم قابل اجراست. 

آموزش اذان,آموزش نماز خواندن,آموزش وضو گرفتن به صورت شعر و انیمیشن,

 

آموزش اذان,آموزش نماز خواندن,آموزش وضو گرفتن به صورت شعر و انیمیشن,

حتی می تونید از اون در ساعت های هوشمند هم استفاده کنید و به عنوان یک فایل آموزشی ارزشمند به کودکتان هدیه بدید.

آموزش اذان,آموزش نماز خواندن,آموزش وضو گرفتن به صورت شعر و انیمیشن,

 

مناسب پیش دبستانی ها - مهد کودک ها - مدارس و مساجد

گارانتی محصول :

دوست خوبم : گروهی از جوانان فهیم و خلاق , با بهره گیری از اندیشه های نو و صرف هزینه های زیاد حاصل تلاش و زحمات شبانه روزی خود را در این مجموعه گردآوری نموده اند و امید دارند تا شما دوست خوبم با تهیه نسخه اصلی این اثر، همواره در تولید محتوای کودکانه مشوق آنان باشید. بنابراین امیدواریم از این فایل آموزشی و فایل های آموزشی دیگر که اون ها هم به صورت انیمیشن و با همین کیفیت طراحی و آماده شده اند استفاده کنید و چنانچه بعد از دانلود فایل از کیفیت اون راضی نبودید به آدرس goolhayeasemani@gmail.com  ایمیل بزنید تا در صورت عدم رضایت شما وجه پرداختی رو به حساب شما باز گردانیم.

شاد ، پیروز و سربلند باشید.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,000 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 8,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
index_782165_4883.zip
51_782165_8530.zip
52_782165_6522.zip
53_782165_9397.zip
54_782165_3270.zip
55_782165_4725.zip
56_782165_7085.zip
57_782165_2415.zip
58_782165_5223.zip

آموزش معرفی 12 امام ، اصول دین و فروع دین به صورت شعر و انیمیشن

آموزش معرفی 12 امام ، اصول دین و فروع دین به صورت شعر و انیمیشن والدین گرامی: در این بخش میخوام سه تا از کاربردی ترین محصولاتمون رو که تماما ساخت گروه خودمون هست و فقط در این سایت ارائه می کنیم رو بهتون معرفی کنم. معرفی دوازده امام معصوم (ع) + آموزش اصول دین + آموزش فروع دین که هر سه تا فایل با شعر و بصورت انیمیشن ارائه می شود.   ما این فایل های آموزشی رو با استفاده از شیوه های نوین تصویرگری و با مشاوره از کارشناسان علوم دینی ، اجتماعی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان 5,600 تومان 20% تخفیف

آموزش کارهای خوب و پسندیده برگرفته از آیات قرآن کریم

آموزش کارهای خوب و پسندیده برگرفته از آیات قرآن کریم دوست خوبم سلام: مدتها بود که می خواستم یک کار تحقیقاتی موثر در خصوص آموزش رفتاری بچه ها انجام بدم تا اینکه حدود چهار ماه پیش به لطف خدا ایده این فایل آموزشی به ذهنم خطور کرد. فورا بچه های خلاق گروهم رو جمع کردم و ایده (کارهای خوب و پسندیده برگرفته از آیات قرآن) رو با آنها درمیان گذاشتم. پس از استقبال آنها فورا یک تیم تحقیقاتی از متخصصین این امر تشکیل دادم و قرار شد آیه های قرآن کریم که مرت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 12,000 تومان 9,600 تومان 20% تخفیف

آنچه بچه ها باید بدانند

آنچه بچه ها باید بدانند والدین گرامی: به جرات می تونم بگم این مجموعه یکی از بهترین منابعی هست که به آموزش مفاهیم آیه های سوره حمد (مــادر قرآن) می پردازد و به قدری پر محتوای است که من خودم در هنگام تولید این مجموعه غافلگیر شدم و خیلی از مطالب اون برای من هم جالب و تازه بود. بنابراین با همراهی گروهم تمام سعی خود را معطوف کردیم تا بتوانیم این مفاهیم بلند و ارزشمند رو بصورت کودکانه و قابل فهم برای بچه ها ارائه ...

توضیحات بیشتر - دانلود 16,000 تومان 9,600 تومان 40% تخفیف

مجموعه آموزشی اذان ، وضو ، نماز و اهدا لوح افتخار نماز برای کودکان به صورت شعر و انیمیشن

مجموعه آموزشی اذان ، وضو ، نماز و اهدا لوح افتخار نماز برای کودکان به صورت شعر و انیمیشن مجموعه آموزشی اذان  به صورت انیمیشن و با صدای کودکانه به همراه معانی و مرتبه های تکرار +   آموزش وضو به صورت شعر و انیمیشن +   آموزش قرائت نماز به صورت انیمشن بهمراه معنی نماز و  اهدا لـوح افتخــار نماز به فرزند دلبندتان به خاطر فراگیری آموزش ها دوست خوبم سلام : بنا به استقبال بسیار زیاد هموطنان عزیزمون از تهیه 3 فایل آموزشی اذان - وضو و قرائت نماز & ...

توضیحات بیشتر - دانلود 9,000 تومان 6,300 تومان 30% تخفیف

آموزش نمازهای 2 ، 3 و 4 رکعتی بصورت داستانی و انیمیشن

آموزش نمازهای 2 ، 3 و 4 رکعتی بصورت داستانی و انیمیشن مجموعه کامل آموزش داستانی خواندن نمازهای 2 ، 3 و 4 رکعتی به صورت انیمشن بنا به استقبال زیاد بازدید کنندگان عزیز و درخواست های مکرر ایشان ما فایل آموزش داستانی نماز های 2رکعتی ، 3رکعتی و 4رکعتی را به صورت یکجا و با قیمتی بسیار پایین ارائه نموده ایم تا عزیزانی که مایل هستند هر 3 آموزش رو یکجا دریافت کنند دیگر هزینه زیادی متقبل نشوند. آموزش نماز دو رکعتی بنام خدا یه روز صبح زود ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان 3,000 تومان 50% تخفیف

مجموعه کامل آموزش احکام نماز به صورت انیمیشن

مجموعه کامل آموزش احکام نماز به صورت انیمیشن *** توصیه میکنیم حتما از محتوای این فایل ارزشمند که فقط در این سایت ارائه می شود استفاده بفرمایید*** دوست خوبم سلام : ما این فایل آموزشی رو با استفاده از شیوه های نوین تصویرگری و با مشاوره از کارشناسان علوم دینی ، اجتماعی و روانشناسان در حوزه کودک و با تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   طراحی و تولید کرده ایم. ما در روند تولید این برنامه تمام سعی مونو کردیم تا از ال ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,000 تومان 5,600 تومان 30% تخفیف

مجموعه کامل آموزش آداب معاشرت بصورت انیمیشن

مجموعه کامل آموزش آداب معاشرت بصورت انیمیشن *** توصیه میکنیم حتما از محتوای این فایل ارزشمند که فقط در این سایت ارائه می شود استفاده بفرمایید*** دوست خوبم سلام : ما این فایل آموزشی رو با استفاده از شیوه های نوین تصویرگری و با مشاوره از کارشناسان علوم دینی ، اجتماعی و روانشناسان در حوزه کودک و با تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   طراحی و تولید کرده ایم. ما در روند تولید این برنامه تمام سعی مونو کردیم تا از ال ...

توضیحات بیشتر - دانلود 9,000 تومان 6,300 تومان 30% تخفیف

شعر موزیکال بنام خدای بهشت قشنگ بصورت انیمیشن

شعر موزیکال بنام خدای بهشت قشنگ بصورت انیمیشن شعر موزیکال بنام خدای بهشت قشنگ بصورت انیمیشن این شعر که بصورت موزیکال می باشد، با بهره گیری از صداهای آشنای کودکان در صدا و سیما و بصورت انیمیشن به همراه موزیک و با تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  طراحی شده است . فضای گرافیکی آن در محیط سرسبز و طبیعت طراحی شده و سعی کردیم در آن با خلق تصاویر کودکانه و لطیف روحیه بچه ها را شاداب کنیم بنام خدای بهشت قشنگ بنام خدای گل رن ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

ثبت کتاب خاطرات نماز ویژه دختر خانم ها

ثبت کتاب خاطرات نماز ویژه دختر خانم ها پدر و مادر نازنین : در این فایل ما صفحه ای بسیار زیبا با پس زمینه ی دخترانه و کاملا کاربردی در اندازه ی استاندارد با فرمت (jpg)  و با تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  طراحی کردیم تا شما دوست خوبم از اون به هر تعدادی که میخواین تکثیر کنید و در اختیار فرزند دلبندتون قرار بدید تا تو این صفحه ی آماده ، خاطرات اولین نماز و خاطره های دیگه رو بنویسه. همین طور میتون ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

ثبت کتاب خاطرات نماز ویژه آقا پسرها

ثبت کتاب خاطرات نماز ویژه آقا پسرها پدر و مادر نازنین : در این فایل ما صفحه ای بسیار زیبا با پس زمینه ی پسرانه و کاملا کاربردی در اندازه ی استاندارد با فرمت (jpg)  و با تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  طراحی کردیم تا شما دوست خوبم از اون به هر تعدادی که میخواین تکثیر کنید و در اختیار فرزند دلبندتون قرار بدید تا تو این صفحه ی آماده ، خاطرات اولین نماز و خاطره های دیگه رو بنویسه. همین طور میتون ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

لوح افتخار نماز

لوح افتخار نماز پدر و مادر نازنین : در این فایل ما لوح افتخار نماز را در فضای گرافیکی زیبای کودکانه و کاملا کاربردی در اندازه های استاندارد و به همراه متنی بسیار زیبا و با تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  طراحی کردیم ، که بعد از انجام آموزش های لازم مربوط به نماز ، به کودکان عزیز اهدا می شود. قسمتی از متن لوح افتخار نماز: نوگل عزیزم : چه زیباست لحظه نابی که برای اولین بار دست ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان